Loading...
Hakkımızda 2021-06-21T23:30:22+00:00

ŞABAN KORURER

Uzman Şef

Restoran, müşterilerine sabit ve özel menüler arasında çeşitli seçeneklerle Türk ve İtalyan sokak yemeğinin lezzetlerini öneriyor. Bunlardan bazıları: mezelerden, her çeşit et ve tavuk yemeklerine, soğan ve baharatlar ile hazırlanan patateslere ve her çeşit pizzaya, tipik Türk notalarının en iyisine hitap ederler. Bunların haricinde, döner kebap, Yufka döner kebap, et şiş,tavuk şiş veya sütlaç,  Et yemeyi sevmeyenler için vejeteryan yemek seçenekleri, aynı zamanda yaygın olarak veya belki etnik olarak ayran olarak nitelendirilen, yoğurt için tipik olan içeceklerle de tadını çıkarabilecek kullanıcıları tatmin edecek şekilde tasarlanan lezzetli tatlar mevcuttur.

Şefler, tipik ev yemek tariflerine tam saygı duyarak, yalnızca en kaliteli ürünleri kullanır ve yalnızca güvenilir tedarikçiler tarafından satın alınır. Restoran, duyarlı ve samimi hizmet felsefesiyle evcil hayvanlara da izin verir. Milano’da yer alan Şaban Korurer, kaliteli bir yerden çok daha fazlasını sunuyor: değişik lezzet sevenler için özel bir mekan.

FARKI HİSSEDİN  ITALYADAKI ILK VE TEK OCAKBASI RESTAURANTI

DEĞİŞİK LEZZETLER VE BAHARATLAR İÇİN ÖZEL BİR MEKAN

Milano’daki Hanedan Restauranti  Şaban Korurer, müşterilerine Türk geleneklerine özgü pizzalar ve spesiyalitelerden oluşan zengin bir ürün yelpazesi sunan bir yerdir. Gaziantep in essiz lezzetlerini Restoran, servis edilen gıdaların kalitesinin yanı sıra kendine has dekorasyonu, hızlı ve verimli hizmet için de takdir edilmektedir. Restoran, etnik Türk ve İtalyan mutfağını birleştiren birbirinden lezzetli yemekler sunmaktadır.

FINEST INGREDIENTS

TENDEREST MEAT AND FRESHEST VEGETABLES.

Şaban Korurer pizzacının içinde konuklar her bir damak tadına hitap eden bir restoranın en hakiki lezzetlerini, lezzetli bir fiyata bulabilirler. Restoran, kolayca ulaşılabilecek stratejik bir bölgede bulunur ve yoğun profesyonellik ve baharat lezzetleri ile karakterize olan eşsiz bir gastronomik kültürle ilgili tüm bilgileri müşterileriyle her zaman paylaşmaya hazırdır. Temiz bir ortam, adil fiyatlarla lezzetli seçenekler sunarak her türlü iştahı hakiki basitlikle karşılamaya hazırdır.

ARKADAŞLARINIZLA DOYASIYA LEZZETLER TADIN

ÖZEL KOKTEYLLER MEVCUTTUR

The restaurant proposes to its customers the flavors of Turkish and Italian street food with various choices between fixed and custom menus. Many of them are the culinary propositions: from appetizers, such as the famous potatoes prepared at the time with onions and spices or the spicy spiced oranges of the house, to the pizzas of all kinds, passing for the best of the typical Turkish notes and lesser known: döner kebap , Yufka döner kebap, burnt cap, shish tavuk or the sutlac, famous sweet cinnamon; Tasty manicures, also designed to satisfy the users who do not like to eat meat, which can be enjoyed with drinks of widespread or perhaps more ethnically characterized as ayran, typical of yoghurt.

Managers, in full respect of typical home recipes, also use only top-quality products and are only purchased by trusted suppliers. With its friendly and friendly reception philosophy, the hotel also allows pets. Istanbul Blue 2 in Milan is much more than a refreshment place: it is a special space for those who love to travel through the flavors.